Biography

12. listopadu 2011 v 9:09 | Shann |  Biography
Pravé jméno:Demetria Devonne Lovato
Přezdívka: Demi
Výška: 160cm
Narozená: 20.srpen,1992 v Dallas,Texas,USA
Oblíbené jídlo: Sýr

Demi byla narozena v Dallasu dcera Patricka Lovata a Dianny(rozená Hart). Je Hispánského,Irského a Italského původu. Má dvě sestry: Dallas Lovato,která he taky zpěvačka a herečka a je o pět let starší než Demi a Madison DeLaGarza její nevlastní sestra ,která je o deset let mladší než Demi. Její matka byla roztleskávačka Dallaských kovbojů a country umělkyně;její otec Partick Lovato,se přestěhoval do New Mexico potom co se rozešli v roce 1994. Ale otec a dcera se poprvé viděli po čtyřech letech překvapivou návštěvou v Únoru 2008.

Kariéra
Demi začala hrát ve věku šesti let kdy dostala roli jako Angela v Barney & Friends tam se setkala se svou nejlepší kamarádkou,Selenou Gomez. Jak šel čas začala se zajímat o hudbu, Její další role byla v Prison Break,Just Jordan, V lednu 2007 Demi hrála v pravidelném seriálu As The Bells Rings na Disney Channel. V záři 2008 začala natáčet nová seriál Sonny ve velkém světě. Demi také hrála v Camp Rock jako Mitchie Torres, premiéra byla 20.6.2008. Demi je zpěvačka a skladatelka a stejně jako většina hudebníků hraje na kytaru,na klavír hraje od svýcj jedenácti.
Demi byla na Burning Up Tour s Jonas Brothers v létě 2008. Demi se taky zůčastnila Disney Games na jaře 2008. Jonas Brothers také napsaly písně pro její debutové album ''Don't Forget''.
Byla taky nominována na Oscara s písní ''That's Hhow You Know'' od Enchanted na DisneyMania 6.

Osobní Život
Demi se svou kamarádkou ,Selenou Gomez natočili pár videí na YouTube. Když se jich někdo zeptal jak dlouho se kamarádí Demi odpověděla: ''Když sem se jí zeptala jestli nechce sedět na mém saku a kreslit si pastelkami(na konkurzu Barney & Friends)''. Demiiny nejoblíbenější barvy jsou červená a černá. Stejně jako Jonas Brothers a Selena Gomez,Demi nosí prsten čistoty jen jako náhrdelník. Její nejoblíbenější jídlo je sýr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama